עורכי דין מובילים – דיני משפחה

התואר "עורך דין מוביל", בתחום מורכב ורגיש כמו דיני משפחה, מבוסס על הרבה מעבר לרזומה מרשים של ניצחונות בתיקים סבוכים או רמת תעסוקה גבוהה בהשוואה לעו"ד אחרים. בעל התואר הוא אדם המסוגל לקרוא את המפה, לגבש אסטרטגיה איכותית ולהוביל את לקוחותיו לחוף מבטחים בצורה מהירה וחלקה.

במשרד עורכי הדין אביבית מוסקוביץ תוכלו למצוא כל אחד מקריטריונים אלו בקרב עורכי הדין המייצגים את לקוחותיהם במקצועיות חסרת פשרות בערכאות השיפוטיות. שמו של המשרד הולך לפניו והצלחתו האמיתית נאמדת במאות לקוחות מרוצים שמשרדה של עו"ד מוסקוביץ העניק להם הזדמנות פז להתחלה חדשה והוגנת של פרק ב' בחיים.

 שירות איכותי בתחום של דיני משפחה וגירושין!

 דיני משפחה עוסקים בנושאים המעמידים לא מעט אנשים בפני דילמות קשות וסיטואציות רוויות רגש. בנקודה זו, נכנס לתמונה משרד עורכי הדין מוסקוביץ המסייע לכם בקבלת החלטות נבונות ושקולות, בניהול מו"מ/ גישור אפקטיביים ובונה עבורכם את האסטרטגיה המנצחת המובילה אף את המקרים המורכבים ביותר.

שרותי המשרד בתחום של דיני משפחה וגירושין מגוונים ועוסקים במזונות לאישה ולילדים, משמורת, חלוקת רכוש, מרוץ הסמכויות בין הערכאות השונות, ידועים בציבור, הסכמי גירושין, צוואות וירושות, אפוטרופסות, גישור, אלימות במשפחה, חטיפות ילדים ועוד. לשם השלמת מעטפת הייצוג המשרד עובד בשיתוף עם פסיכולוגים, יועצי זוגיות, חוקרים פרטיים, יועצים פיננסים ופנסיונים, מגשרים ושמאי מקרקעין.

  סוד ההצלחה של משרד עורכת דין אביבית מוסקוביץ

 ההצלחה של משרד עורכי הדין אביבית מוסקוביץ עשתה לא מעט כותרות בחוגים התקשורתיים ויצרה דעת קהל מאוד חיובית. לרוב עורך דין משפחה סופג לא מעט אש וזאת מכיוון שאין ניצחון אמיתי בסוגיות הקשורות למשפחה, אך אלפי מכתבי תודה לעו"ד מוסקוביץ ומשרדה חושפים מציאות אחרת. הסיבה לכך נעוצה בהרבה מעבר למקצועיות אלא באנושיות התופסת משקל חשוב במתן השרות ללקוחות המשרד.

הודות למשרד וצוותו המיומן תופעות כמו מחנות משפחתיות, תלונות שווא, אלימות, עגינות וסרבנות גט טופלו כראוי ואף סוקרו בכל המדיות השונות. בנוסף, בשל השפעתה הרבה על הנוף המשפטי, הוזמנה עו"ד אביבית מוסקוביץ ללא מעט תוכניות אירוח בינהן התוכנית "שישי ב-5" עם אורי לוי וכנרת בראשי, פרשת השבוע ועוד רבות.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה