מחלקה לאנשי עסקים

משרדינו מתמקצע בתיקי גירושין בעלי היבטים כלכליים בולטים ובתוך כך מייצג בעלי חברות גדולות ומוכרות במשק הישראלי ולעיתים מייצג את הצד השני שאינו בעל החברה.

כמו כן, משרדינו מייצג אנשי עסקים ונשות עסקים ובנות ובני זוג של אנשי עסקים ממדינות רבות בעולם.

למשרדינו ידע רב בהבניית אסטרטגיות בתיקים הקשורים באנשי עסקים ובידינו הכלים ליצור אסטרטגיה מנצחת בתיקי גירושין הטומנים בחובם אלמנטים עסקיים ומסחריים.

חשוב לזכור שכאשר מדובר בחברות וברכוש רב יש צורך במשרד מתחום דיני המשפחה אשר מתמקצע בתיקים בעלי אוריינטציה מסחרית וכלכלית.

עליכם לדעת כי מעבר למה שמגיע לכם בתחום הכלכלי כגון, זכויות, חסכונות, וכדו' שנצברו במהלך החיים המשותפים, הרי שגם מוניטין הינו נכס, והינו נכס בר פירוק אשר מגלם לעיתים סכומים משמעותיים אותם תצטרכו לשלם, לחילופין אותם אתם יכולים לקבל.

מחלקה לקהל החרדי

משרד עו"ד אביבית מוסקוביץ מטפל בקהלים מגוונים בתחום דיני המשפחה ואשר הינם מכל המגזרים, וכן מטפל גם באזרחי חוץ מהעולם כולו. למשרדינו ישנה שלוחה גם בניו יורק.

משרדינו מתמקצע בתיקי גירושין לרבות תיקים מורכבים וכן בתיקים נוספים בתחום דיני המשפחה וזאת במגזר החרדי.

משרדינו ער לכל הניואנסים והרגישויות הכרוכים בתיקי גירושין במגזר החרדי ולנו פתרונות ייחודיים ויצירתיים אשר הניבו הצלחות רבות בתיקים במגזר.

כמו כן, משרדינו הינו משרד דיסקרטי המכיר גם את ההשלכות הנובעות מניהול תיקי גירושין במגזר החרדי ויודע כיצד לטפל בתיקים שכאלו באופן מיטבי ולהוביל את לקוחותיו ברגישות ובמסירות לחוף מבטחים.

מחלקת אנשי צבא קבע וכוחות הביטחון

אין ספק כי תיקי גירושין של אנשי צבא קבע וכוחות הבטחון נושאים אופי מיוחד. לא אחת מדובר באנשים הנמצאים הרחק מהבית על פני תקופות ארוכות ולעיתים באנשים המשרתים קרוב לביתם אך מסורים באופן בלתי שגרתי לעבודתם.

נציין כי יש משמעות וחשיבות למשרד עו"ד בתחום הגירושין המתמקצע באופן חלוקת זכויות של אנשי צבא קבע וכוחות הביטחון, לרבות פנסיה ואשר בקיא בכל המורכבויות הרגשיות והכלכליות בתיקים מן הסוג הזה.

אנו כאן במשרד עו"ד אביבית מוסקוביץ בעלי ניסיון רב בעבודה מול וביחד עם קהל של אנשי צבא קבע, פורשי צה"ל וכוחות הביטחון נוכל לסייע לכם בפתרונות יצירתיים מתוחכמים לסיים את סאגת הגירושין באופן המיטבי עבורכם.

מחלקה לקהל חד מיני

העשור האחרון הטביע עימו את מושג המשפחה החדשה. כיום כולם יודעים כי משפחה איננה בהכרח אבא, אמא וילדים וישנה הכרה בכך כי קיימים סוגים שונים של משפחות.

כמו בכל תחום הקשור בדיני נפשות, גם כאן שעה שיש פירוק של קשר ישנן בעיות המייחדות את המגזר החד מיני ועולות שאלות אשר לעיתים גם בית המשפט לענייני משפחה עוסק בהן לראשונה.

אין ספק שפירוק קשר חד מיני טומן בחובו את שאלת המזונות האזרחיים למי מהצדדים בקשר שהיה תלוי במשנהו,

במצב זה אף עולות סוגיות כגון: חלוקת רכוש, מזונות ילדים, הסדרי ראייה, משמורת ולעיתים ישנם גם תיקים הטומנים בחובם תביעות לקביעת הורות פסיכולוגית על ילד/ילדה כאשר הצד שלא ילד את הקטין סבור כי על בסיס המוסכם בין הצדדים ועל בסיס הנוהג שהיה ביניהם ההורות היא שווה לכל דבר ועניין לאותו קטין.

אנו כאן במשרד עו"ד אביבית מוסקוביץ מומחים בטיפול בזוגות חד מיניים בשעת משבר ובשעת פטירה על כל ההיבטים הנובעים מכך ויודעים לסייע ולייצר פתרונות נבונים אשר ישרתו את הצד השני הפונה למשרדינו להמשך חייו באופן אופטימלי.

מחלקת תושבי חוץ

יהודי העולם פרוסים במדינות רבות ואשר בכל מדינה על פי רוב יוכלו לקבל מענה אזרחי מעו"ד מקומי. יחד עם זאת בתיקי גירושין של זוג יהודים, לא אחת אנו נתקלים בבעיה של סרבנות גט, עגינות וכן רכוש הנמצא בישראל ועוד.

למעשה, ברחבי העולם ישנה בעיה קשה של עגינות וסרבנות גט, בשל העובדה שבשונה ממדינת ישראל לבתי הדין ברחבי העולם על סנקציות על סרבני הגט אשר כתובות בחוק. יוצא מכך כי בעייתם של מסורבי גט בעולם הינה כפולה ומכופלת מזו של יהודי מדינת ישראל, ולמשרדינו הפתרונות והמומחיות בטיפול בתיקי גירושין מרחבי העולם כולו.

משרדינו הוביל תיקי גירושין מורכבים ומסועפים לרבות מרחבי ארה"ב, לונדון, צרפת, איטליה, ספרד ועוד מדינות רבות וזאת בהצלחה רבה.

כמו כן, למשרדינו ישנם קשרים ענפים מעבר לים לרבות בבתי דין רבים מוכרים, וביכולתנו לייצר את הקשר הנחוץ במטרה לקדם את נושא הגט ושאר נושאים הקשורים בגירושין.

למשרדינו היכולת לסייע בידכם לקדם פתרונות יצירתיים ומתוחכמים תוך המחשבה על צרכי הלקוח וכן מחויבות למתן שרות אישי ומקצועי שיוביל לסיום התיק בהצלחה.

מחלקה לידועים בציבור

המציאות הישראלית הביאה זוגות רבים להחלטה כי הם מעוניינים לחיות חיים משותפים לכל דבר ועניין ללא שנישאו כדת וכדין.

במשרד עו"ד אביבית מוסקוביץ אנו נותנים מענה מקצועי לכל לקוחותינו בכל הסוגיות המורכבות העולות במקרים של פירוד צדדים הנחשבים ידועים בציבור, לרבות הצורך באיזון זכויות הצדדים, ולחימה איתנה על הצורך של זוגות ידועים בציבור בקבלת שיוון הזכויות בינם לבין זוגות נשואים

Handle with care

פרטי התקשרות

שנתקדם יחד לצעד הבא?

    *שדה חובה

    מפת הגעה