שלום בית

שאיפתו של כל זוג נשוי היא לחיות בשלום בית. על מנת להגיע למצב של הרמוניה זוגית ללא חיכוכים ומריבות, נדרשת עבודה עצמית ומוטיבציה מצד בני הזוג. החשיבות של שלום בית היא חיונית למען תפקוד נכון של הבית ושמירה על אווירה נעימה ונטולת קונפליקטים.

המושג שלום בית עולה לא אחת בתיקי גירושין. לא אחת קורה כי אחד מבני הזוג מגיש תביעת גירושין, ואילו הצד השני טוען כי חפץ הוא בשלום בית.

לעיתים הצד המבקש שלום בית אכן מתכוון לכך, אך לעיתים הבקשה לשלום בית מגולמת כאטסרטגיה משפטית אשר נועדה להניב כספים לצד הטוען כי חפץ בשלום בית.

על פי רוב נשים הן שמגישות תביעת שלום בית. הסיבה לכך נעוצה לא אחת בכך שאותה אישה רוצה שלא לחסום את דרכה בהגשת תביעה לקבלת כתובתה ו/או לקבלת מזונות אישה. במקרים בהם אין לצד המבקש גירושין עילת גירושין, הרי שתביעתו עשויה להידחות, ואילו הצד המבקש שלום בית יזכה בכך במבוקשו. כמובן שלא ניתן לכפות על אדם לחיות בשלום בית במידה ואינו חפץ בכך. יחד עם זאת, מי שנישא כדת משה וישראל, יצטרך עילה הלכתית בכדי שתביעת הגירושין שלו תתקבל.

פנו עוד היום למשרד עו"ד ונוטריון אביבית מוסקוביץ’ המתמחה בייצוג וליווי משפטי גם במקרים מורכבים המצריכים תחכום ויצירתיות.

לקבלת ייעוץ וסיוע משפטי בנושא שלום בית ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6133995052-3986655

צרו קשר לפרטים נוספים

Handle with care

פרטי התקשרות

שנתקדם יחד לצעד הבא?

    *שדה חובה

    מפת הגעה